Przedłużanie rzęs

Na czym polega stylizacja rzęs?
Stylizacja rzęs, nazywana także przedłużaniem, polega na precyzyjnym doklejaniu do naturalnych rzęs pojedynczych rzęs jedwabnych. W tym celu, zgodnie z indywidualnymi preferencjami Klientki oraz w zależności od kształtu oka, dobierane są sztuczne włoski o odpowiedniej długości, skręcie oraz grubości. Sztuczne rzęsy wyglądają i zachowują się tak, jak naturalne. Zabieg jest bezbolesny, pierwsze założenie trwa ok.1,5 godziny.Zaleca się uzupełnianie rzęs po 3-4 tygodniach od poprzedniej aplikacji, aby zachować idealną gęstość.
Jakimi metodami wykonujemy stylizację rzęs?
Oferujemy przedłużanie rzęs metodą 1:1, metodą objętościową oraz metodą wykorzystującą rzęsy z naturalnego włosia norek syberyjskich. Do stylizacji rzęs wykorzystujemy:

 • rzęsy marki Wonder Lashes – rzęsy jedwabne , które wyglądają jak prawdziwe rzęsy; włoski są delikatne i lekkie, ale jednocześnie bardzo trwałe, dzięki czemu idealnie dopasowują się do naturalnych rzęs. Posiadamy szeroki wachlarz długości,grubości i skrętów,dostępne są również rzęsy kolorowe.
 • rzęsy naturalne z włosia norek syberyjskich – uzyskiwane są podczas ostrożnego czesania zwierząt, które nie wpływa negatywnie na stan ich zdrowia.

Metoda 1:1
To jedna z najczęściej stosowanych metod przedłużania rzęs. Jak sama nazwa wskazuje, polega ona na przyklejaniu do jednej naturalnej rzęsy jednej rzęsy sztucznej. Dzięki temu uzyskuje się niezwykle naturalny i szybki efekt pogrubienia, wydłużenia i wystylizowania rzęs.

Metoda objętościowa
Głównym zadaniem stylizacji rzęs tą metodą jest nadanie im znacznej objętości. Dzięki delikatnym i bardzo cienkim rzęsom uzyskujemy efekt mocnego zagęszczenia, bez obciążania naturalnych włosków. Wykorzystujemy tu technikę pracy 3D-5D.

Metoda wykorzystująca rzęsy z naturalnego włosia norek syberyjskich
Do przedłużania rzęs tą metodą wykorzystywane są rzęsy wykonane z naturalnego włosia norek syberyjskich. Ich cechą charakterystyczną jest wysoka jakość, niezwykła delikatność i lekkość. Zabieg wykonuje się metodą 2:1 lub 3:1, czyli dwa lub trzy włoski norek doklejane do naturalnej rzęsy.

Zdecydowane zalety zabiegu to:

 • zalotne spojrzenie bez konieczności wykonywania czasochłonnego makijażu,
 • naturalny i długotrwały efekt,
 • perfekcyjnie wyglądające rzęsy,
 • podkreślenie oka bez konieczności używania mascary,

Stylizacja rzęs to idealne rozwiązanie dla kobiet, które:

 • nie mają zbyt wiele czasu na wykonywanie codziennie nienagannego makijażu,
 • są aktywne,uprawiają sport,
 • uwielbiają idealnie podkreślone oko i uwodzicielski look,
 • chcą zawsze wyglądać olśniewająco,
 • nie mają naturalnie gęstych, podkręconych i długich rzęs.
 • wybierają się na urlop,będą korzystać z kąpieli wodnych i słonecznych

CENNIK STYLIZACJA RZĘS
WONDER LASHES

Zabieg od podstaw metoda 1:1 150zł
Uzupełnianie metoda 1:1 100zł

Zabieg od podstaw metoda objętościowa 250zł
Uzupełnianie metoda objętościowa 150zł

Zabieg od podstaw Norki 250zł
Uzupełnianie Norki 150zł