FALA RADIOWA

Zabiegi falą radiową

Bezinwazyjna metoda modelowania twarzy i ciała. Skutecznie ujędrnia i odmładza skórę, dzięki wykorzystaniu skoncentrowanej energii cieplnej o częstotliwości radiowej. Pomaga w walce z oporną tkanką tłuszczową, cellulitem, rozstępami, zmarszczkami oraz utratą jędrności skóry.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg falą radiową?

Jest to nowoczesny zabieg, który może być wykonywany w obrębie ciała i twarzy, zapewnia zaawansowane modelowanie, ujędrnianie i odmładzanie skóry. Przeznaczony jest dla osób, które borykają się z problemem opornej, miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej i cellulitem oraz dla osób chcących ujędrnić skórę, zredukować zmarszczki i podnieść owal twarzy. Zabieg ma szerokie zastosowanie na różnorodnych polach działania.

Do zalet zabiegu falą radiową zaliczyć należy:

  • niszczenie komórek tłuszczowych,
  • redukcje cellulitu,
  • redukcje blizn i rozstępów,
  • wygładzenie nierówności po liposukcji,
  • ujędrnianie i modelowanie ciała,
  • redukcje zmarszczek,
  • głębokie modelowanie i korygowanie owalu twarzy.

Jak wygląda zabieg falą radiową?

Zaawansowana technologia pozwala na głębokie i jednorodne podgrzanie skóry i tkanki tłuszczowej w obszarze zabiegowym. Tak intensywna energia kurczy włókna kolagenowe i stymuluje powstanie nowego kolagenu, aby nadać skórze jędrności i sprężystości.
Opatentowana technologia pozwala na głębokie i bezpieczne podgrzanie komórek tłuszczowych, które podczas zabiegu zmniejszają swoją objętość. Dzięki termoelektrycznemu chłodzeniu fala radiowa dostarczana w głąb skóry nie powoduje dyskomfortu ani uszkodzeń, a czterostopniowa kontrola głębokości daje możliwość dostosowania zabiegu do indywidualnych potrzeb Klienta i rodzaju skóry. Zabieg jest w pełni bezpieczny i nie wymaga rekonwalescencji.

Kiedy można spodziewać się efektów zabiegu?

Pierwsze efekty są zauważalne już po pierwszym zabiegu. Zadowalające rezultaty pojawiają się po wykonaniu serii 4-6 zabiegów w odstępach co 7 dni.

Zalecenia pozabiegowe:

  • odpowiednie nawodnienie organizmu,
  • stosowanie diety niskotłuszczowej przez kilka dni po zabiegu,
  • w dniu zabiegu niespożywanie napojów alkoholowych.

Przeciwwskazania: ciąża i okres laktacji, choroby nowotworowe, padaczka, opryszczka, choroby układu immunologicznego, zmniejszona lub podwyższona percepcja zmiany temperatur, zaburzenia czucia, neuropatia, uszkodzenia nerwów, zażywanie antykoagulantów i retinoidów, rany i stany zapalne w miejscu zabiegowym, zaburzenia gojenia ran, rozrusznik serca lub inne wewnętrzne urządzenia elektryczne, metalowe bądź inne implanty w miejscu zabiegowym