ZABIEGI SETOWE PEEL MISSION®

Polska marka Peel Mission® to największy w Europie producent monopeelingów. Posiada certyfikat GMP (ang. Good Manufacturing Practice) – gwarancję stosowania rygorystycznych wymagań jakości w odniesieniu do procesu produkcji, surowców oraz pełnej kontroli nad ich pochodzeniem.

Zabiegi setowe Peel Mission® to specjalnie skomponowane terapie na bazie kwasów chemicznych. Dla najlepszych rezultatów zabiegi wykonuje się w serii. Odpowiadają na potrzeby osób z takimi problemami jak m.in. utrata jędrności skóry i zmarszczki, rozszerzone pory, przebarwienia i odwodnienie skóry.

Zabiegi setowe Peel Mission® dostępne w naszym salonie to:

RETiPeel™ – dwuetapowa, silnie odmładzająca kuracja, wykorzystująca unikalny podwójny kompleks o łącznym stężeniu 10%, bazujący na czystym retinolu i jego pochodnej. Zabieg dla osób ze zmarszczkami, przebarwieniami i widoczną utratą jędrności skóry

LiftPeel® – dwufazowy program liftingujący, bazujący na 10% czystym kwasie glicyryzynowym. Składnik ten, dzięki właściwościom immunostymulującym i antyoksydacyjnym, pobudza regenerację komórek skóry. Dla osób ze skórą wiotką i utratą jędrności skóry.

Architect Peel™ – unikalny zabieg bazujący na właściwościach ekstraktów bogatych w kwasy huminowe. Zaprojektowany dla skóry z problemem rozszerzających się z upływem czasu porów. Łączy holistyczne podejście do pielęgnacji z zaawansowanymi kompleksami aktywnymi, które wygładzają cerę i pobudzają produkcję kolagenu XVIII, odpowiedzialnego za stabilne rusztowanie podskórne.

Asiatic Peel – wyjątkowy zabieg przeznaczony do pielęgnacji skóry odwodnionej i suchej. Kluczowym składnikiem zabiegu jest czysty kwas azjatykowy, pozyskiwany z wąkroty azjatyckiej oraz składniki o głębokiej sile nawilżającej i odżywczej, m.in. ekstrakt z drzewa Sacha Inchi, NMF, inhibitor ceramidazy. Zabieg dla skóry odwodnionej, suchej, matowej i ściągniętej.

DepiGen Peel – kluczowym składnikiem produktu jest 10% kwas gentyzynowy. Zapobiega on nadmiernemu gromadzeniu się barwnika w naskórku, skutecznie rozjaśnia zmiany barwnikowe. Jego działanie potęguje heksylrezorcynol – substancja czynna biologicznie o właściwościach wybielających przebarwienia skórne i naskórkowe. Zabieg zapewnia skuteczną walkę z już istniejącymi przebarwieniami oraz efektywną ochronę przed powstaniem nowych zmian o charakterze pigmentacyjnym.

Zabieg bankietowy B-Like® Shot – formuła zawierająca 16% stężenie wielofunkcyjnych składników biomimetycznych (GABA i peptydy) odpowiada m.in. za mechanizmy blokowania skurczy mięśni twarzy i wypłycenia zmarszczek. Natychmiastowe wygładzenie zmarszczek i efekt liftingu. Już w kilkanaście minut po aplikacji produkt poprawia napięcie, elastyczność oraz zwartość skóry.

Zabiegi setowe obejmują twarz, szyję i dekolt.

Zapoznaj się również z naszą ofertą Monopeelingów Peel Mission®

Przeciwwskazania: ciąża i okres karmienia piersią, ostre infekcje, aktywna opryszczka wargowa, skóra podrażniona, uszkodzona (nadżerki, otarcia), intensywna ekspozycja skóry na słońce, nadwrażliwość na składniki preparatów, choroby autoimmunologiczne (kolagenozy, pęcherzyce) i choroby tkanki łącznej, alergie skórne i ciężkie reakcje alergiczne, skłonność do powstawania bliznowców, stan po krioterapii (do 6 miesięcy), stan po leczeniu doustnymi retinoidami (do 6 miesięcy), niewyrównana cukrzyca, choroby nowotworowe

CENNIK

Asiatic Peel

250zł

Architect Peel™

250zł

DepiGen Peel

250zł

B-Like® Shot

250zł

LiftPeel®

300zł

RETiPeel™

350zł