TERMOLIFTING

Innowacyjne urządzenie do bezbolesnego i bezinwazyjnego termoliftingu skóry twarzy i ciała. Skutecznie zatrzymuje proces starzenia i usuwa niedoskonałości skóry dzięki połączeniu zaawansowanych technologii – światła podczerwonego i peelingu wodnego.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg termoliftingu?

Idealny zabieg dla osób, które chcą wyraźnie odmłodzić swoją skórę i uzyskać natychmiastowe rezultaty bez okresu rekonwalescencji. Termolifting to skuteczne i bezpieczne rozwiązanie, które znakomicie radzi sobie z problemem zmarszczek, czy utraty jędrności i wiotkości.

Wskazaniami do zabiegu są:

  • utrata jędrności skóry twarzy, szyi, dekoltu i ciała w wyniku procesu starzenia lub utraty wagi,
  • wiotkość skóry brzucha po ciąży,
  • widoczne bruzdy wargowo-nosowe, – widoczne zmarszczki,
  • utrata owalu twarzy,
  • opadające powieki.

Jak wygląda zabieg termoliftingu?

Emisja światła podczerwonego pozwala na podgrzanie głębokich warstw skóry do temperatury 65°C. Odpowiedzialne za napięcie skóry włókna kolagenowe i elastyna zostają w ten sposób skrócone do swojej pierwotnej długości. Fibroblasty natomiast pobudzane są do produkcji nowych, młodych włókien.

Peeling wodny to dwufazowy strumień powietrza i wody, który dzięki kompleksowemu oczyszczaniu zapewnia skórze lepsze przewodzenie temperatury, a także umożliwia dostarczenie do niej składników aktywnych. Równomierne podgrzanie skóry pozwala na najlepsze efekty ujędrnienia i odmłodzenia.

Kiedy można spodziewać się efektów zabiegu?

Pierwsze rezultaty są widoczne bezpośrednio po pierwszym zabiegu. Częstotliwość wykonywania zabiegu jest indywidualna w zależności od potrzeb i wieku Klienta. Do 35 roku życia zalecany jest jeden zabieg na rok, po 35 roku można wykonać serię 4-6 zabiegów raz na rok. Końcowy efekt przebudowy skóry zyskujemy po 3-6 miesiącach.

Zalecenia pozabiegowe

  • należy unikać sauny oraz opalania się na słońcu i w solarium 7 dni po zabiegu,
  • nie wykonywać chemicznego i mechanicznego złuszczania naskórka przez 7 dni po zabiegu,
  • stosowanie zasad domowej pielęgnacji dobranej w salonie.

Przeciwwskazania: ciąża i okres laktacji, otwarte rany, opryszczka, terapia przeciwtrądzikowa (Izotretynoina), przyjmowanie leków fotouczulających, nowotwory, przebyta chemioterapia, cukrzyca, choroby serca, epilepsja, choroby układu nerwowego, poważne stany zapalne, blizny, choroby układu immunologicznego, zabiegi chirurgiczne (przebyte w ostatnim miesiącu), przyjmowanie leków obniżających sprawność układu odpornościowego, zaburzenia hemostazy, bliznowce, zaburzenia gojenia ran, poparzenia słoneczne, infekcje bakteryjne i wirusowe, egzema, łuszczyca, zapalenie skóry