HENNA PUDROWA

Zabieg koloryzacji brwi naturalną henną z efektem tatuażu. Henna pudrowa to rodzaj organicznego pigmentu, który poza barwieniem brwi jest przeznaczony również do mocniejszego pokrycia skóry.

Henna pudrowa brwi - dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Zabieg jest polecany osobom, które chcą poprawić wygląd brwi, a także zadbać o kondycję włosa pozostawiając na nim ochronną warstwę. Henna pudrowa dzięki zawartym składnikom stymulującym może przywrócić prawidłowy wzrost włosków w miejscach gdzie występują ubytki. Użyte podczas zabiegu produkty z linii Wonder Lashes Brow Henna sprawią, że włos będzie nawilżony i pogrubiony. Aktywne składniki odżywcze to między innymi olejek jojoba, proszek z liścia aloesu i lawsonia bezbronna (henna).

Do zalet zabiegu henny pudrowej zaliczyć należy:

  • poprawa wyglądu i kondycji brwi,
  • podkreślenie kształtu i koloru brwi,
  • długotrwały efekt.

Jak wygląda zabieg henny pudrowej?

Po dokładnym demakijażu, oczyszczeniu i odtłuszczeniu skóry wyznaczany jest planowany kształt brwi. Następnie nakładana jest henna. Henna pudrowa aktywowana jest wodą destylowaną, która nie przesusza włosa i działa na niego neutralnie. Po odpowiednim czasie henna jest zmywana i następuje regulacja brwi. Ostatnim etapem zabiegu jest zastosowanie żelowego olejku, który ma właściwości odżywczo-nawilżające.

Jak długo utrzymuje się efekt henny pudrowej?

Efekt utrzymuje się na skórze maksymalnie do dwóch tygodni, a na włosie nawet do sześciu. Trwałość jest jednak zależna od cyklu złuszczania naskórka oraz rodzaju cery.

Przeciwwskazania: uczulenie na wosk, świeżo wydepilowane brwi, uczulenie na hennę, stan zapalny / podrażnienie w okolicach brwi, choroby zakaźne, łuszczyca lub egzema w miejscu zabiegowym, niezagojony makijaż permanentny, bardzo tłusta lub nadmiernie wysuszona cera