GENEO™

Czym jest Geneo™?

Geneo™ to urządzenie do kompleksowej pielęgnacji skóry twarzy. Działa jednocześnie w 3 płaszczyznach: złuszczanie, wchłanianie i dotlenianie. Nowa technologia firmy Pollogen wykorzystuje naturalne mechanizmy, a inspiracją do jej stworzenia były gorące źródła, które znane są z właściwości dotleniających skórę. Zabieg prowadzi do głębokiej regeneracji i odnowy skóry, dzięki stymulacji biologicznych mechanizmów organizmu.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg Geneo™?

Geneo™ jest to bezinwazyjny zabieg ujędrniający i odmładzający, rekomendowany dla każdego rodzaju skóry przez cały rok. Zabieg Geneo™ skierowany jest do osób, które chcą uzyskać świeży i promienny wygląd. Zadowalające rezultaty widoczne są natychmiast. Jest to skuteczna i bezpieczna metoda wpływająca na znaczną poprawę wyglądu cery.

Do zalet zabiegu Geneo™ zaliczyć należy:

  • poprawa kolorytu i struktury skóry,
  • dotlenienie skóry,
  • wygładzenie zmarszczek,
  • nawilżenie skóry,
  • poprawa gęstości skóry,
  • stymulacje produkcji elastyny i włókien kolagenowych,
  • oczyszczenie skóry.

Jak wygląda zabieg Geneo™?

Zabieg jest bardzo przyjemny i całkowicie bezbolesny, przypomina masaż skóry. Geneo™ wywołuje w organizmie reakcję zwaną „efektem Bohra”, w wyniku której tlen wysyłany jest do obszaru zabiegowego. Jednocześnie złuszcza skórę, tworząc idealne środowisko do wchłaniania się niezbędnych składników odżywczych.

Kiedy można spodziewać się efektu zabiegu?

Efekty widoczne są natychmiast, to właśnie dlatego nazywany jest także „zabiegiem bankietowym”. Najlepsze rezultaty osiągniemy po wykonaniu sugerowanej serii 4 zabiegów.

Jakich wariantów używamy do zabiegu?

 kapsułka Balance – skóra tłusta i trądzikowa,

 kapsułka Detox – regeneruje i chroni,

 kapsułka Hydrate – poprawia nawilżenie skóry,

 kapsułka Illuminate – wyrównuje koloryt i rozświetla skórę,

 kapsułka Revive – redukuje zmarszczki.

Zalecenia pozabiegowe

Stosowanie indywidualnie dobranych produktów w salonie do pielęgnacji domowej.

Przeciwwskazania: ciąża i okres laktacji, choroby nowotworowe, wszystkie zmiany aktywne na obszarze zabiegowym (egzema, wysypka, obrzęk, mocno opalona lub uszkodzona skóra, aktywny trądzik, trądzik różowaty, zapalenie skóry, łuszczyca, aktywna opryszczka), zaburzenia naczyniowe, przerwanie ciągłości skóry, uczulenie na kosmetyk, zabiegi medycyny estetycznej (zaleca się konsultację z lekarzem)