TERMOLIFTING ZAFFIRO

Zaffiro to innowacyjne urządzenie do bezbolesnego i bezinwazyjnego termoliftingu skóry twarzy i ciała. Skutecznie zatrzymuje proces starzenia i usuwa niedoskonałości skóry dzięki połączeniu zaawansowanych technologii – światła podczerwonego i peelingu wodnego.

Emisja światła podczerwonego pozwala na podgrzanie głębokich warstw skóry do temperatury 65°C. Odpowiedzialne za napięcie skóry włókna kolagenowe i elastyna zostają w ten sposób skrócone do swojej pierwotnej długości. Fibroblasty natomiast pobudzane są do produkcji nowych, młodych włókien.

Peeling wodny to dwufazowy strumień powietrza i wody, który dzięki kompleksowemu oczyszczaniu zapewnia skórze lepsze przewodzenie temperatury, a także umożliwia dostarczenie do niej składników aktywnych. Równomierne podgrzanie skóry pozwala na najlepsze efekty ujędrnienia i odmłodzenia.

Wskazania do zabiegu:
– utrata jędrności skóry na twarzy, szyi i dekolcie w wyniku procesu starzenia lub utraty wagi
– utrata jędrności skóry ciała w wyniku procesu starzenia lub utraty dużej masy ciała
– wiotkość skóry brzucha
– bruzdy wargowo-nosowe, zmarszczki
– utrata owalu twarzy
– poszarzała, wymagająca odżywienia skóra

Zaffiro pozwala na natychmiastowe rezultaty bez okresu rekonwalescencji. Ujędrnienie, odmłodzenie i pielęgnacja w jednym.

Przeciwwskazania: ciąża i okres laktacji, otwarte rany, opryszczka, terapia przeciwtrądzikowa (Izotretynoina), przyjmowanie leków fotouczulających, nowotwory, przebyta chemioterapia, cukrzyca, choroby serca, epilepsja, choroby układu nerwowego, poważne stany zapalne, blizny, choroby układu immunologicznego, zabiegi chirurgiczne (przebyte w ostatnim miesiącu), przyjmowanie leków obniżających sprawność układu odpornościowego, zaburzenia hemostazy, bliznowce, zaburzenia gojenia ran, poparzenia słoneczne, infekcje bakteryjne i wirusowe, egzema, łuszczyca, zapalenie skóry

CENNIK

Twarz

550zł

Szyja

500zł

Dekolt

500zł

Twarz + podbródek

600zł

Twarz + podbródek + szyja

750zł

Twarz + podbródek + szyja + dekolt

900zł

Biust

600zł

Biust + dekolt

1000zł

Ramiona

1000zł

Dół ramion

800zł

Brzuch

900zł

Pośladki

900zł

Wewnętrzna strona ud

900zł

Okolice kolan

500zł

Grzbiet dłoni

400zł